H&H Instalacje Elektryczne

Elektryk Chorzów

Firma H&H Henryka Hunger

Działa na rynku od kilku lat. Obsługujemy klientów komercyjnych jak i indywidualnych, obsługując Województwa Śląskie, Małopolskie i Opolskie. 

Gdzie współpracujemy jako podwykonawcy dostawców  energii elektrycznej jak i paliwa gazowego. 

Z sukcesem dotrzymując kroku wysoko postawionym poprzeczką naszych klientów. Nasi pracownicy to zespół składający się z doświadczonych elektryków. Każdy z nich, posiada niezbędne uprawnienia i kwalifikacje oraz doświadczenie zdobyte
podczas współpracy z lokalnymi Zakładami Energetycznym.

 Dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, stale śledząc dynamicznie zmieniający się rynek oraz nowinki techniczne, by utrzymać najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów.  Gwarantuje to obsługę na najwyższym poziomie.

 Proponujemy nasze usługi Wspólnotom oraz Administracjom Mieszkaniowym, zapewniając Pogotowie Awaryjne, Przeglądy instalacji, Pomiary Eksploatacyjne oraz odbiorcze, Remonty oraz Modernizacje instalacji elektrycznych.

Polecamy nasze usługi również Deweloperom dostarczając zespól elektromonterów, wykonując  od podstaw instalacje  elektryczne oraz usuwając zastane usterki jak i pomiary odbiorcze.

 Oferujemy również, lokalne usługi elektryka na terenie Chorzowa, Katowic, Siemianowic Śląskich i pozostałych miast sąsiadujących. Wykonując kompleksowo instalacje elektryczne, począwszy od prac przygotowawczych po “Biały Montaż”.

 Usuwamy wszelkie awarie instalacji elektrycznych.

 Przeprowadzamy modernizacje już istniejących instalacji oraz wykonujemy pomiary odbiorcze jak i eksploatacyjne.

 Zapewniamy naszym klientom w pełni profesjonalna obsługę w zakresie wykonania prac instalacyjnych jak i fachowego doradztwa, zarówno w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych jak i wyborze odpowiednich materiałów.

 Zapewniamy wsparcie podczas załatwiania wszelkich formalności z lokalnymi Zakładami Energetycznymi, doboru mocy, od koncepcji po rozruch instalacji.

 Szczególnie ważne jest dla Nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego używamy jedynie sprawdzonych materiałów firmowych. A wszystkie prace wykonujemy starannie dbając o ich należyte wykonanie zgodnie z ” sztuką zawodową” w zgodzie z obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego. Nasz elektryk zadba o twoją wygodę i komfort, doradzi oraz dołoży wszelkich starań by zapewnić Tobie obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o zaspokojenie potrzeb naszego klienta.
Nie czekaj sprawdź Naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych konsumentów.

Właścicielem strony jest firma H&H Henryka Hunger