Nasze Produkty

Istalacje fotowoltaiczne

Oferuje wysokiej jakości, sprawdzone, bezpieczne rozwiązania instalacji fotowoltaicznych. Tradycyjnych opartych na inwerterach łańcuchowych oraz tych opartych na mikroinwerterach firmy Hoymiles. Nasze Instalacje cechują się starannością wykonania i wysokiej jakości komponentami. Oferujemy dobór instalacji, wycenę, montaż, oraz gwarantujemy  serwis i opiekę posprzedażową

Specjalizujemy się w instalacjach opartych na mikroinwerterach Hoymiles. Prowadzimy sprzedaż i serwis podzespołów. Hoymiles jest światowym liderem rynku mikroinwerterów, dbającym o wysoką jakość i stały rozwój swoich produktów.

Dobór oraz wycena

Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz dobór instalacji i jej komponentów, indywidualnie dobraną do potrzeb oraz możliwości technicznych każdego klienta.

Montaż instalacji

Montaż zakupionych instalacji przez sprawdzone i doświadczone ekipy instalatorów z zachowaniem wysokich standardów montażowych

Serwis po sprzedażowy

Gwarantujemy serwis po sprzedażowy, odpowiemy na każde pytanie, wypełnimy dokumentację, rozwiążemy każdym problemem.

przeglad instalacji

Wykonujemy pogwarancyjne przeglądy oraz serwis. instalacji fotowoltaicznych. W tym pomiary okresowe, wymagane do ubezpieczenia

Pompa Ciepła

Nowoczesne, ekonomiczne, a co najważniejsze ekologiczne źródła ciepła dla Twojego domu. Zadbaj o swoje finanse oraz czyste powietrze dla Ciebie i twoich bliskich. Pompa Ciepła to najlepsza alternatywa dla ogrzewania gazowego.  Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych budynków energooszczędnych. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwala, zminimalizować koszty ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do minimum.

Oferujemy sprzedaż i montaż Pomp Ciepła monoblok oraz Split.  Zaraszamy do odwiedzenia naszego sklepu

20210624_181944

Folia Grzewcza INFRARED

Oferujemy wysokiej jakości, Folie grzewczą infrared Firmy HEAT-ON. To nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie. Szeroki zakres foli grzewczych nadających się do ogrzewania podłogowego, sufitowego, zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy wycenę, montaż oraz sprzedaż foli grzecznych. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne elementy. A nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie.

Więcej na temat foli grzewczej HEAT-ON  poczytacie Państwo  tutaj.

Inteligentny Dom

Systemy inteligentnego domu to w chwili obecnej standard. Kontrola ogrzewania, zraszaczy ogrodowych, bram czy rolet, już dawno zagościła pod naszymi strzechami.

Oferujemy państwu kompleksowo dobrany do Państwa potrzeb system, który za Państwa zakręci gaz, wodę. Zadba o utrzymanie zadanej temperaturowy budynku oraz zadba o bezpieczeństwo dobytku.

Zapraszamy do kontaktu, nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania i przedstawi szczegółowa ofertę.